Poniedziałek 15:4628.11.2022

DZIŚ SĄ IMIENINY: Zdzisława, Lesława, Go¶cierada

 
Związek Gmin Radomka
Witamy na naszej nowej stronie internetowej Związku Gmin Radomka.
 
 

ZLOTY ROWEROWE

VIII Rowerowy Zlot Gwieździsty 2011

Związek Gmin „Radomka” już po raz ósmy zaprosił wszystkich miłośników jednośladów do udziału w Rowerowym Zlocie Gwieździstym. W piątek 17 czerwca 2011 r., rowerzyści wyruszyli z 6 gmin leżących nad Radomką, aby spotkać się nad zalewem w Domaniowie, gdzie odbył się rowerowy piknik. Pogoda dopisała , humory uczestników również, więc impreza wypadła znakomicie.

czytaj więcej

 

 


VII Rowerowy Zlot Gwieździsty 2010

zlot gwieżdzisty

Ponad 600 gimnazjalistów wraz z opiekunami zameldowało się w miniony piątek nad zalewem w Domaniowie na mecie VII Rowerowego Zlotu Gwieździstego „Domaniów 2010”. Dziewczęta i chłopcy w godzinach porannych wyruszyli na trasy z Radomia, Jedlińska, Wsoli, Wierzchowin, Zakrzewa, Przysuchy, Wolanowa, Mniszka, Wieniawy i oczywiście z Przytyka.

czytaj więcej

 

 


 

IV Rowerowy Zlot Gwieździsty 2007

IV Rowerowy Zlot Gwieździsty 2007

W piątek 15 maja nad zalewem w Domaniowie odbył się finał IV Rowerowerowego Zlotu Gwieździstego. W tym roku wzięło w nim udział ponad 600 osób. Głównymi uczestnikami Zlotu byli gimnazjaliści z Przysuchy, Wieniawy, Wolanowa, Przytyka, Jedlińska, Zakrzewa, oraz dwie grupy rowerowe z Radomia i jedna z Warszawy.

czytaj więcej


samorzad wojewodztwa mazowieckiego stowarzyszenie razem dla radomki portal turystyczny w dolinie radomki interaktywna mapa tras rowerowych noclegi album